Пос: различия между версиями
Перейти к навигации
Перейти к поиску
Инна (обсуждение | вклад) (Полностью удалено содержимое страницы) |
Ӧньӧ Лав (обсуждение | вклад) Нет описания правки |
||
| Строка 1: | Строка 1: | ||
{| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="text-align:center; border:1px solid #aaa; border-collapse:collapse" | |||
!1 | |||
!2 | |||
|Август : кывбур | |||
|Лб. 18. | |||
|- | |||
|"Август пом нин, гылалӧны коръяс..." : кывбур | |||
|Лб. 52. | |||
|- | |||
|"Аддзысьлӧмсянь аддзысьлӧмӧдз олам..." : кывбур | |||
|Лб. 60-61. | |||
|- | |||
|"Апрель шӧр, а ывлаыс вой тӧла и кын..." : кывбур | |||
|Лб. 16. | |||
|- | |||
|"Асъя кыа ӧшиньӧд кор пырис..." : кывбур | |||
|Лб. 30. | |||
|- | |||
|Асыв : кывбур | |||
|Лб. 22-23. | |||
|- | |||
|"Асылыс руа..." : кывбур | |||
|Лб. 24-25. | |||
|- | |||
|"Бӧр нюлыштіс шоныдыс лымсӧ му вылысь..." : кывбур | |||
|Лб. 40-41. | |||
|- | |||
|Веж нитшка потансянь : кывбур | |||
|Лб. 4-8. | |||
|- | |||
|Вежсьӧм : кывбур | |||
|Лб. 42. | |||
|- | |||
|Вичко : кывбур | |||
|Лб. 43. | |||
|- | |||
|Виччысьӧм : кывбур | |||
|Лб. 67-68. | |||
|- | |||
|Войся гӧстя : кывбур | |||
|Лб. 69-72. | |||
|- | |||
|"Гыма кымӧр шоныд зэрӧн киссяс..." : кывбур | |||
|Лб. 28. | |||
|- | |||
|"Да, коркӧ вӧлі тайӧ ӧшиньясыс муса..." : кывбур | |||
|Лб. 47. | |||
|- | |||
|Декабрь : кывбур | |||
|Лб. 17. | |||
|- | |||
|Ёртлы : кывбур | |||
|Лб. 63-64. | |||
|- | |||
|Жар гожӧм : кывбур | |||
|Лб. 28. | |||
|- | |||
|"Зарниасьӧ пипу..." : кывбур | |||
|Лб. 18. | |||
|- | |||
|"Зэрӧ. Тӧла..." : кывбур | |||
|Лб. 20. | |||
|- | |||
|Кӧдзыд тулыс : кывбур | |||
|Лб. 20-21. | |||
|- | |||
|"Кок улын шӧвк турун..." : кывбур | |||
|Лб. 27. | |||
|- | |||
|Коми муӧй, сьӧлӧмшӧрӧй! : кывбур | |||
|Лб. 11-15. | |||
|- | |||
|"Кор эз на сулы менӧ рӧкыс..." : кывбур | |||
|Лб. 63. | |||
|- | |||
|"Кӧсйи тэнӧ вунӧдны..." : кывбур | |||
|Лб. 48. | |||
|- | |||
|"Кӧч бӧж кузьта гожӧмӧй..." : кывбур | |||
|Лб. 19. | |||
|- | |||
|Куслытӧм кодзув : кывбур | |||
|Лб. 56-58. | |||
|- | |||
|"Кыддза раскӧ шонді видзӧдліс тыр синмӧн..." : кывбур | |||
|Лб. 29. | |||
|- | |||
|Кымӧра асылӧ : кывбур | |||
|Лб. 54-56. | |||
|- | |||
|"Лӧз синъяса, муса и дона..." : кывбур | |||
|Лб. 59. | |||
|- | |||
|Мамӧлы : кывбур | |||
|Лб. 37. | |||
|- | |||
|Мамъяслы : кывбур | |||
|Лб. 35-36. | |||
|- | |||
|Машук : кывбур | |||
|Лб. 31-32. | |||
|- | |||
|"Ме вои: пемыд ӧшиньяса керка..." : кывбур | |||
|Лб. 44. | |||
|- | |||
|"Мекӧд сёрнитны тэ он кӧсйы..." : кывбур | |||
|Лб. 49. | |||
|- | |||
|Менам сьӧлӧм : кывбур | |||
|Лб. 35. | |||
|- | |||
|"Менам сьӧлӧмӧй бурлунӧн ойдӧм..." : кывбур | |||
|Лб. 51. | |||
|- | |||
|"Ме некор эг вӧв тэныд муса..." : кывбур | |||
|Лб. 47. | |||
|- | |||
|"Меным муса тӧлыс..." : кывбур | |||
|Лб. 17. | |||
|- | |||
|"Ме пола тэ вӧсна и майшася зэв ёна..." : кывбур | |||
|Лб. 50. | |||
|- | |||
|"Ме шондіӧн шулывлі сійӧс..." : кывбур | |||
|Лб. 51. | |||
|- | |||
|Ми асьным мыжаӧсь : кывбур | |||
|Лб. 42-43. | |||
|- | |||
|Мусалы : кывбур | |||
|Лб. 53-54. | |||
|- | |||
|"Мый кодлы шуӧма пӧ, лоас..." : кывбур | |||
|Лб. 64-65. | |||
|- | |||
|"Нюрын мырпом киссис..." : кывбур | |||
|Лб. 24. | |||
|- | |||
|Олӧм : кывбур | |||
|Лб. 65. | |||
|- | |||
|Олӧмыд олӧм на : кывбур | |||
|Лб. 72. | |||
|- | |||
|Ӧти бур мортлы : кывбур | |||
|Лб. 69. | |||
|- | |||
|Пожӧм : кывбур | |||
|Лб. 26. | |||
|- | |||
|Позьӧ мӧй торйӧдны Шонді да Му! : кывбур | |||
|Лб. 65-67. | |||
|- | |||
|Пӧльяс да пӧчьяс йылысь : кывбур | |||
|Лб. 8-10. | |||
|- | |||
|"Пӧрччӧдіс кыдз пуӧс..." : кывбур | |||
|Лб. 34. | |||
|- | |||
|"Пуяс эз на пӧрччыны..." : кывбур | |||
|Лб. 40. | |||
|- | |||
|"Пыдӧстӧм енэжыс..." : кывбур | |||
|Лб. 30-31. | |||
|- | |||
|Рытъя сьыланкыв : кывбур | |||
|Лб. 43-44. | |||
|- | |||
|"Сентябрь помад тай..." : кывбур | |||
|Лб. 53. | |||
|- | |||
|"Со и тувсовланьӧ шонді бергӧдчис..." : кывбур | |||
|Лб. 16. | |||
|- | |||
|"Сувтны эськӧ пелысьӧн..." : кывбур | |||
|Лб. 46. | |||
|- | |||
|"Сыктыв ю дорын..." : кывбур | |||
|Лб. 41. | |||
|- | |||
|"Таво тӧлыс дыр кӧдзыдӧн дурӧ..." : кывбур | |||
|Лб. 10-11. | |||
|- | |||
|"Тӧдӧ ассьыс уджсӧ тулыс..." : кывбур | |||
|Лб. 34. | |||
|- | |||
|Томлун : кывбур | |||
|Лб. 25. | |||
|- | |||
|Тувсовланьӧ : кывбур | |||
|Лб. 23. | |||
|- | |||
|Тувсов лунся шонді : кывбур | |||
|Лб. 38. | |||
|- | |||
|Тувсов серпас : кывбур | |||
|Лб. 26-27. | |||
|- | |||
|Туйӧ : кывбур | |||
|Лб. 39. | |||
|- | |||
|"Турӧб! Турӧб!.." : кывбур | |||
|Лб. ЗЗ. | |||
|- | |||
|Турун пуктӧм : кывбур | |||
|Лб. 21-22. | |||
|- | |||
|Тэныд : кывбур | |||
|Лб. 52. | |||
|- | |||
|"Тэсянь ылын овны ме ог вермы..." : кывбур | |||
|Лб. 68. | |||
|- | |||
|"Усьысь лымйыс оз шедӧдчы киӧ..." : кывбур | |||
|Лб. 62. | |||
|- | |||
|"Челядь дырйи моз жӧ..." : кывбур | |||
|Лб. 61. | |||
|- | |||
|Чойлы : кывбур | |||
|Лб. 38-39. | |||
|- | |||
|Чойсянь письмӧ : кывбур | |||
|Лб. 32-33. | |||
|- | |||
|Чужан мулы : кывбур | |||
|Лб. 36-37. | |||
|- | |||
|Чужан сиктын : кывбур | |||
|Лб. 19. | |||
|- | |||
|"Шонділань быдмӧг моз тэланьӧ кысси..." : кывбур | |||
|Лб. 50. | |||
|- | |||
|"Шонді лымсӧ азыма кӧть сёйис..." : кывбур | |||
|Лб. 29. | |||
|- | |||
|"Шонді югӧр моз пыралін керкаӧ..." : кывбур | |||
|Лб. 59. | |||
|- | |||
|"Ывлаыс тарыт зэв руа да кӧдзыд..." : кывбур | |||
|Лб. 60. | |||
|- | |||
|"Эг тэныд ме кывбуръяс силы..." : кывбур | |||
|Лб. 62-63. | |||
|- | |||
|"Эм саридз менам — олӧм..." : кывбур | |||
|Лб. 51. | |||
|- | |||
|Эска : кывбур | |||
|Лб. 25. | |||
|- | |||
|"Ю весьтысь руыс эз на кач..." : кывбур | |||
|Лб. 29-30. | |||
|- | |||
|"Югыд шондіӧй менам..." : кывбур | |||
|Лб. 48-49. | |||
|} | |||
Версия от 17:56, 5 октября 2016
| 1 | 2 | Август : кывбур | Лб. 18. |
|---|---|---|---|
| "Август пом нин, гылалӧны коръяс..." : кывбур | Лб. 52. | ||
| "Аддзысьлӧмсянь аддзысьлӧмӧдз олам..." : кывбур | Лб. 60-61. | ||
| "Апрель шӧр, а ывлаыс вой тӧла и кын..." : кывбур | Лб. 16. | ||
| "Асъя кыа ӧшиньӧд кор пырис..." : кывбур | Лб. 30. | ||
| Асыв : кывбур | Лб. 22-23. | ||
| "Асылыс руа..." : кывбур | Лб. 24-25. | ||
| "Бӧр нюлыштіс шоныдыс лымсӧ му вылысь..." : кывбур | Лб. 40-41. | ||
| Веж нитшка потансянь : кывбур | Лб. 4-8. | ||
| Вежсьӧм : кывбур | Лб. 42. | ||
| Вичко : кывбур | Лб. 43. | ||
| Виччысьӧм : кывбур | Лб. 67-68. | ||
| Войся гӧстя : кывбур | Лб. 69-72. | ||
| "Гыма кымӧр шоныд зэрӧн киссяс..." : кывбур | Лб. 28. | ||
| "Да, коркӧ вӧлі тайӧ ӧшиньясыс муса..." : кывбур | Лб. 47. | ||
| Декабрь : кывбур | Лб. 17. | ||
| Ёртлы : кывбур | Лб. 63-64. | ||
| Жар гожӧм : кывбур | Лб. 28. | ||
| "Зарниасьӧ пипу..." : кывбур | Лб. 18. | ||
| "Зэрӧ. Тӧла..." : кывбур | Лб. 20. | ||
| Кӧдзыд тулыс : кывбур | Лб. 20-21. | ||
| "Кок улын шӧвк турун..." : кывбур | Лб. 27. | ||
| Коми муӧй, сьӧлӧмшӧрӧй! : кывбур | Лб. 11-15. | ||
| "Кор эз на сулы менӧ рӧкыс..." : кывбур | Лб. 63. | ||
| "Кӧсйи тэнӧ вунӧдны..." : кывбур | Лб. 48. | ||
| "Кӧч бӧж кузьта гожӧмӧй..." : кывбур | Лб. 19. | ||
| Куслытӧм кодзув : кывбур | Лб. 56-58. | ||
| "Кыддза раскӧ шонді видзӧдліс тыр синмӧн..." : кывбур | Лб. 29. | ||
| Кымӧра асылӧ : кывбур | Лб. 54-56. | ||
| "Лӧз синъяса, муса и дона..." : кывбур | Лб. 59. | ||
| Мамӧлы : кывбур | Лб. 37. | ||
| Мамъяслы : кывбур | Лб. 35-36. | ||
| Машук : кывбур | Лб. 31-32. | ||
| "Ме вои: пемыд ӧшиньяса керка..." : кывбур | Лб. 44. | ||
| "Мекӧд сёрнитны тэ он кӧсйы..." : кывбур | Лб. 49. | ||
| Менам сьӧлӧм : кывбур | Лб. 35. | ||
| "Менам сьӧлӧмӧй бурлунӧн ойдӧм..." : кывбур | Лб. 51. | ||
| "Ме некор эг вӧв тэныд муса..." : кывбур | Лб. 47. | ||
| "Меным муса тӧлыс..." : кывбур | Лб. 17. | ||
| "Ме пола тэ вӧсна и майшася зэв ёна..." : кывбур | Лб. 50. | ||
| "Ме шондіӧн шулывлі сійӧс..." : кывбур | Лб. 51. | ||
| Ми асьным мыжаӧсь : кывбур | Лб. 42-43. | ||
| Мусалы : кывбур | Лб. 53-54. | ||
| "Мый кодлы шуӧма пӧ, лоас..." : кывбур | Лб. 64-65. | ||
| "Нюрын мырпом киссис..." : кывбур | Лб. 24. | ||
| Олӧм : кывбур | Лб. 65. | ||
| Олӧмыд олӧм на : кывбур | Лб. 72. | ||
| Ӧти бур мортлы : кывбур | Лб. 69. | ||
| Пожӧм : кывбур | Лб. 26. | ||
| Позьӧ мӧй торйӧдны Шонді да Му! : кывбур | Лб. 65-67. | ||
| Пӧльяс да пӧчьяс йылысь : кывбур | Лб. 8-10. | ||
| "Пӧрччӧдіс кыдз пуӧс..." : кывбур | Лб. 34. | ||
| "Пуяс эз на пӧрччыны..." : кывбур | Лб. 40. | ||
| "Пыдӧстӧм енэжыс..." : кывбур | Лб. 30-31. | ||
| Рытъя сьыланкыв : кывбур | Лб. 43-44. | ||
| "Сентябрь помад тай..." : кывбур | Лб. 53. | ||
| "Со и тувсовланьӧ шонді бергӧдчис..." : кывбур | Лб. 16. | ||
| "Сувтны эськӧ пелысьӧн..." : кывбур | Лб. 46. | ||
| "Сыктыв ю дорын..." : кывбур | Лб. 41. | ||
| "Таво тӧлыс дыр кӧдзыдӧн дурӧ..." : кывбур | Лб. 10-11. | ||
| "Тӧдӧ ассьыс уджсӧ тулыс..." : кывбур | Лб. 34. | ||
| Томлун : кывбур | Лб. 25. | ||
| Тувсовланьӧ : кывбур | Лб. 23. | ||
| Тувсов лунся шонді : кывбур | Лб. 38. | ||
| Тувсов серпас : кывбур | Лб. 26-27. | ||
| Туйӧ : кывбур | Лб. 39. | ||
| "Турӧб! Турӧб!.." : кывбур | Лб. ЗЗ. | ||
| Турун пуктӧм : кывбур | Лб. 21-22. | ||
| Тэныд : кывбур | Лб. 52. | ||
| "Тэсянь ылын овны ме ог вермы..." : кывбур | Лб. 68. | ||
| "Усьысь лымйыс оз шедӧдчы киӧ..." : кывбур | Лб. 62. | ||
| "Челядь дырйи моз жӧ..." : кывбур | Лб. 61. | ||
| Чойлы : кывбур | Лб. 38-39. | ||
| Чойсянь письмӧ : кывбур | Лб. 32-33. | ||
| Чужан мулы : кывбур | Лб. 36-37. | ||
| Чужан сиктын : кывбур | Лб. 19. | ||
| "Шонділань быдмӧг моз тэланьӧ кысси..." : кывбур | Лб. 50. | ||
| "Шонді лымсӧ азыма кӧть сёйис..." : кывбур | Лб. 29. | ||
| "Шонді югӧр моз пыралін керкаӧ..." : кывбур | Лб. 59. | ||
| "Ывлаыс тарыт зэв руа да кӧдзыд..." : кывбур | Лб. 60. | ||
| "Эг тэныд ме кывбуръяс силы..." : кывбур | Лб. 62-63. | ||
| "Эм саридз менам — олӧм..." : кывбур | Лб. 51. | ||
| Эска : кывбур | Лб. 25. | ||
| "Ю весьтысь руыс эз на кач..." : кывбур | Лб. 29-30. | ||
| "Югыд шондіӧй менам..." : кывбур | Лб. 48-49. |